Ofis Açmak İstiyorum

ALTIN EMLAK FRANCHISING

TAMAMI YEREL SERMAYELİ GERÇEK EMLAK SİSTEMİ

ALTIN EMLAK, ofis açmak isteyen girişimcilere hiçbir sistemde bulunmayan,
en gelişmiş emlak altyapısını minimum maliyetlerle sunan, uzmanlığı onaylı en yetkin emlak zinciridir.

KÖKLÜ GEÇMİŞ VE KURUMSALLIK

1998 yılında kurulan ALTIN EMLAK, Türkiye’nin en köklü altyapısına sahip olup uzmanlığı kamu kurumlarından onaylı en köklü emlak zinciridir.

ALANINDA İLK
VE TEK

ALTIN EMLAK, Milli Eğitim Bakanlığınca yetkili kılınmış tek franchise zinciridir. Sadece ALTIN EMLAK’a tanınan bu yetki ile bugün piyasadaki binlerce emlakçı eğitimlerini ALTIN EMLAK’tan tamamlamıştır.

BAĞIMSIZ MALİ YAPI

ALTIN EMLAK franchise’leri mali anlamda bağımsız işletmelerdir ve elde ettikleri karın tamamı kendilerine aittir. Franchise’ler, Genel Müdürlüğe sistemi kullanma bedeli olarak aylık sabit bir ücret öderler.

PORTFÖY PAYLAŞIMI

ALTIN EMLAK Temsilciliklerinin portföyleri, bütün ALTIN EMLAK Temsilciliklerinin ortak kullanımına açıktır. ALTIN EMLAK Temsilcilikleri, zaman ve bölge sınırı tanımaksızın her bölgeden gayrimenkulün alım satım ve kiralanmasında aracılık hizmeti verirler.

BİRLİĞİN GÜCÜ

ALTIN EMLAK Franchiseleri, pazarlamadaki etkinliklerini artırabilmek amacıyla Genel Müdürlük tarafından periyodik olarak düzenlenen Portföy Pazarlama ve Sektörel Gelişmeler konulu toplantılara katılırlar.

PAZARLAMA DESTEĞİ

ALTIN EMLAK, franchise’lerini desteğe ihtiyaç duydukları her an özel pazarlama kadrosuyla destekler. ALTIN EMLAK Franchiseleri, pazarlamadan eğitime, teknolojiden seri ilanlara varıncaya kadar kendi alanında eğitimlerini tamamlamış uzman kadrolar tarafından sürekli desteklenmektedir.

PERSONEL DESTEĞİ

ALTIN EMLAK, anlaşmalı olduğu insan kaynakları firmalarından gelen başvuruları bölge bölge ayırıp, otomatik olarak ofislerine gönderen tek emlak zinciridir.

GERÇEK BİR GAYRIMENKUL PROFESYONEL OLMANIZ İÇİN ALTIN EMLAK AİLESİ SİZİ BEKLİYOR!

Zaman içinde gerçekleştirdiği periyodik eğitimlerle mesleki gelişimi sürdüren ve tamamen eğitimli kadrosuyla hizmet veren ALTIN EMLAK, kısa sürede bireysel müşterilerden kurumsal müşterilere, mülk yönetiminden özel projelerin pazarlamasına kadar geniş bir yelpazede nitelikli hizmet sunar hale geldi.

CRM TEKNOLOJİSİ

ALTIN EMLAK, franchiselerine ofis içindeki tüm faaliyetleri kayıt altında tutarak kontrol sistemini sağlayan, pazarlamadan performans değerlemeye kadar tüm ihtiyaçlara tek tuşla yanıt verebilen gerçek bir CRM sistemi ile faaliyet göstermektedir.

GÖRSEL MATERYAL DESTEĞİ

ALTIN EMLAK, franchise’lerinin matbuatlarından, müşteri sözleşmelerine, kartvizitlerinden tasarımlarına kadar tüm görsel materyalleri başlangıçta ücretsiz olarak temin etmektedir.

AltinEmlak.com.tr olarak deneyiminizi iyileştirmek için, yasal düzenlemelere uygun olarak çerezleri kullanıyoruz.
Detaylı bilgiye KVKK sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
×