Projeler

TEM Avrasya Konutları

Karayolları, Gaziosmanpaşa, İstanbul
TEM Avrasya Konutları TEM Avrasya Konutları
TEM Avrasya Konutları
TEM Avrasya Konutları

Proje Detay

TEM Avrasya Konutları - Karayolları, Gaziosmanpaşa, İstanbul

 

Fuzul Yapı'nın geçen yıl 15 Temmuz'da TOKİ'den 350 milyon TL satış hasılatı karşılığı ihale ile aldığı arsa üzerine kurulan TEM Avrasya Konutları, görücüye çıktı. Rekor bir ilgiyle karşılaşan TEM Avrasya Konuları projesi henüz satışa sunulmadan 15 bin ön talep topladı. Projenin çağrı merkezi telefonları yoğunluktan kilitlendi. Projede lansman öncesin 250 konutun satışı gerçekleşti.

Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal, "Başakşehir'den sonra şimdi de Gaziosmanpaşa'ya yatırım yaparak, İstanbuk'un gelişen ilçelerine değer katıyoruz. Diğer tüm projelerimizde olduğu gibi TEM Avrasya'da Fuzul'un fark oluşturan çizgisini görebilirsiniz. Projemizde, yaşam alanlarına geniş yer ayırmayı tercih ettik. En önemlisi aile konsepti bu projemizde de ön planda" açıklaması yaptı.

TEM Avrasya Konutları projesi Maslak'a 5 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 10 dakika, metroya ve GOP Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 2 dakika, Atatürk Havalimanı'na 20 dakika mesafesiyle şehrin iş ve yeni yaşam merkezinin tam kalbinde yer alıyor. Tem Avrasya Konutları'nda 4+1 dairelerin satışları tamamlandı. 2+1 ve 3+1 dairelerin satışlarına devam ediliyor.

  • Proje TipiKarma
  • Proje AdıTEM Avrasya Konutları
  • Proje Alanı - m2
  • Proje DurumuPlan Aşamasında
  • KonumKarayolları, Gaziosmanpaşa, İstanbul
  • Arsa alanı18.621