Projeler

ViaPort Venezia

Karadeniz, Gaziosmanpaşa, İstanbul
ViaPort Venezia ViaPort Venezia ViaPort Venezia ViaPort Venezia ViaPort Venezia ViaPort Venezia ViaPort Venezia
ViaPort Venezia
ViaPort Venezia
ViaPort Venezia
ViaPort Venezia
ViaPort Venezia
ViaPort Venezia
ViaPort Venezia

Proje Detay

ViaPort Venezia - Karadeniz, Gaziosmanpaşa, İstanbul

 

Proje Özellikleri

Lüks Yaşamın Adresi Viaport Venezia!

İstanbul merkezli Viaport Venezia projesi, Via Properties ve Gürsoy İnşaat ortak girişimi tarafından yürütülüyor. Viaport Asia ve Viaport Marina gibi büyük ölçekli nitelikli inşaat projeleri ile tanıdığımız Via Properties, Viaport Venezia ile kelimenin tam anlamıyla devasa bir yaşam ve alışveriş alanı yaratıyor. Nitekim proje içerisinde konut, ofis ve outlet ticari alanları bulunuyor. Eski Edirne Asfaltı Metris Kavşağı Küçükköy-Gaziosmanpaşa / İstanbul adresindeki proje, 82.000 m2'lik bir alanı kaplıyor ve 1.950 adet bağımsız üniteden oluşuyor.

Viaport Venezia, İstanbul Avrupa Yakası'nın en büyük inşaat projelerinden biri ve sakinlerine pek çok avantajı bir arada sunuyor. Viaport Venezia Mimari Tasarım Viaport Venezia projesinde İtalyan mimari tarzlarından esinlenilmiş. Nitekim tüm inşaat alanını baştan sona kaplayan su kanalları üzerinde gondolla gezilebiliyor. Projenin ticari mağaza alanı “Mega Outlet” isminde ve hem açık hem de kapalı alanda alışveriş yapma fırsatı tanıyor. Yüz adede yakın ulusal ve global markaların mağazalarının olduğu bu alan, sakinlerin tüm alışveriş ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılıyor. Konum itibariyle E-80 otoyoluna oldukça yakın olan Viaport Venezia, ulaşım bakımından hiçbir sorun içermiyor. Nitekim tramvay, metrobüs ve otobüse ek olarak; İstanbul'un değişik noktalarından ücretsiz servisler de kaldırılıyor. Viaport Venezia projesi, her biri 20 ile 26 katlı 5 ayrı bloktan oluşuyor ve gerek mimarisi, gerekse de özellikleri itibariyle dikkat çekmeyi başarıyor.

Viaport Venezia Daire Planları Viaport Venezia projesinde dört farklı daire seçeneği bulunuyor. Bunları bir liste halinde gösterecek olursak:· 1 + 1 (İki farklı kat planı, brüt kullanım alanları 58.00 ile 133.00 m2 arasında değişiyor)· 2 + 1 (İki farklı kat planı, brüt kullanım alanları 102.00 ile 183.00 m2 arasında değişiyor)· 3 + 1 (Üç farklı kat planı, brüt kullanım alanları 158.00 ile 383.00 m2 arasında değişiyor)· 4 + 1 (İki farklı kat planı, brüt kullanım alanları 222.00 ile 244.00 m2 arasında değişiyor)Viaport Venezia projesi tamamlanmış durumda ve hem daireler hem de ofisler proje sakinleri için hazır. Lüks ve kaliteli yaşama önem verenler bu projeyi düşünebilir.

  • Proje TipiKarma
  • Proje AdıViaPort Venezia
  • Proje Alanı58 - 383 m2
  • Proje DurumuTamamlandı
  • KonumKaradeniz, Gaziosmanpaşa, İstanbul
  • Arsa alanı82.000