Başvuru Formu

Gayrimenkul sektörünün gelişmesinde eğitimli insan gücünün önemine inanan Altın Emlak, Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü’nden aldığı izinle 2004 yılından beri eğitimlerine devam etmektedir.

Kursumuzda, gayrimenkul işine yeni başlayacak veya bu sektörde çalışmakta olan meslektaşlarımıza mesleğin ilkeleri, temel kavramları, çalışma prensipleri, müşteri ilişkileri gibi mesleğe başlangıçta gerekli olan bilgilerin öğretilmesi, halen bu mesleği yapanların ise mesleki bilgi ve becerilerinin geliştirilmesi ile sektördeki son gelişmelerden haberdar edilmesi hedeflenmektedir.

Kursumuzda gerek örgün gerekse uzaktan eğitim ile emlakçılık kursu verilebilmektedir.

Ayrıntılı bilgi için www.emlakkursu.com

14 Ekim 2020 tarihli 31274 Sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik 6. Maddesinde “İşletmeye yetki belgesi verilebilmesi için; Milli Eğitim Bakanlığı, Üniversiteler veya Milli Eğitim Bakanlığınca yetkilendirilen kurum ve kuruluşlarca taşınmaz ticareti konusunda verilen en az yüz saatlik eğitimde başarılı olması” gerekliliği bildirilmiştir.