Altın Emlak, Türkiye’nin en gelişmiş sistem altyapısı kanalıyla bölge ve zaman sınırı olmaksızın her bölgede özel proje çalışmalarına hizmet verebilmektedirler. Uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübemizle kat karşılığı, kentsel dönüşüm, hasılat paylaşımlı proje alanları geliştirme, arsa-arazi araştırma, proje pazarlama, ikinci el satış ve kiralama hizmetleri gibi özel proje hizmetleri sunmaktadır.

Gayrimenkul yatırımlarını para ve sermaye piyasası olarak gören Altın Emlak, bilimsel temelli raporlarla yatırımlarınız için doğru alternatifler sunabilecek, fark oluşturan özel portföyler araştırabilecektir. Uzman ekiplerimize ile gerek en kısa süreli kira getirili taşınmazlar, gerekse de kısa ve orta vadeli yatırım fırsatlarını şeffaf ve dürüst bir hizmet kalitesinde sizlerle buluşturabilecektir.

Kuruluşunuzun aktifinde yer alan taşınmazların inceleme, araştırma ve raporlamalarını yapmak, rayiç satış veya kira bedeli ile vergi değeri konularında incelemelerini yapmak ve bu konularda danışmanlık ve yönetim hizmeti vererek.

Perakende, kategori mağazacılığı, mobilya, finans, özel okul ve hastaneler gibi birçok kurum ve kuruluş için yer değiştirme, araştırma, yoğunluk belirleme, ticari ünite bulma çözümleri gibi özel hizmetlerimizde sizlerleyiz.

AltinEmlak.com.tr olarak deneyiminizi iyileştirmek için, yasal düzenlemelere uygun olarak çerezleri kullanıyoruz.
Detaylı bilgiye KVKK sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
×