Florya Temsilciliği
  • Derya Sokak No:15 D:1 -
    Şenlikköy, Bakırköy, İstanbul Şenlikköy
  • +90 (532) 507-2974
  • TTYB NO : 3401637

Hakkında

TÜRKÇE:

Hakkımızda :

Biz, gayrimenkul danışmanlığı, mülk yönetimi, değerleme, pazarlama, iç mimari hususlarında profesyonel hizmet veren bir firmayız. Sizin için ticari gayrimenkul, konut, villa, arsa alımı, satımı, kiralama konularında net work ağı ve çözüm ortaklarımız ile beraber en iyi çözümleri üretiyoruz. Ofisimizin çalışma saatleri cumartesi ve pazar günü hariç hafta içi saat 09:00 ile 18:00 arasındadır. Firmamız ITO Emlak Müşavirleri Odası ve FIABCI Üyesidir. Firmamız Altın Emlak Anonim Şirketinin Florya Franchisee'dir. Her franchisee bağımsız bir işletmedir.

Bölgemiz :

Florya, İstanbul'
un en önemli ve nüfus yoğunluğu en fazla ilçelerinden olan Bakırköy'e bağlıdır. Bakırköy'ün yüzölçümü 32 kilometrekaredir. İlçe, batıda Küçükçekmece, doğuda Zeytinburnu, kuzeyde Güngören, Bahçelievler ilçeleri ile güneyde Marmara Denizi ile çevrilidir. 2007 yılı nüfus sayımlarına göre 220.000'e yakın nüfusa sahip olan Bakırköy'ün en gözde semtlerinden olan Florya, gerek az katlı ve modern yapılaşmanın örneklerini sunması gerekse şehir içinde merkezi konumda bulunması nedeniyle her dönem emlak hareketlerinin yoğun yaşandığı, genelde A ve A Plus segmentte yapıların görüldüğü bir semttir.

ENGLİSH :

About Us:

We are a professional company in the areas of real estate consultancy, property management, valuation, marketing, interior architecture and design. We produce the best solutions for you with our net work and solution partners in commercial real estate, residential, villa, land buying, selling, leasing. The working hours of our office are between 09:00 am and 06:00 pm weekdays, except saturday and sunday. Our company is a member of the ITO Real Estate Advisors board and FIABCI. Our company is Florya franchisee of the Altin Emlak incorporated company. Each franchisee is an independent business. 

Our region :

Florya is connected to Bakırköy, one of the most important and most densely populated districts of Istanbul. The area of Bakırköy is 32 square kilometers. The district is surrounded by The Town of Kucukcekmece in the west, Zeytinburnu in the east, Güngören in the north, Bahçelievler districts in the north and the Marmara Sea in the south. Florya, which is one of the most popular districts of Bakırköy, which has a population of close to 220,000 according to the 2007 census, is a neighborhood where real estate movements are intense in every period and buildings are generally seen in the A and A Plus segments due to its low-rise and modern construction and its central location in the city.

 

 

Konum

Danışmanlar

İlker Yenisar
Portföy Yöneticisi
Cem Berkmen
Yetkili Ofis Sahibi

Portföyler

FIRSAT !.. İNÖNÜ MAH. SATILIK 75 m² BAHÇE KATI DAİRE (KOD:429) Satılık

İnönü, Küçükçekmece, İstanbul

GEBZE AKSE SAPAĞI'NDA MÜSTAKİL TAPULU KOMPLE SATILIK BİNA Satılık
DARICA'DA MUHTEŞEM DENİZ, DOĞA ve KÖRFEZ MANZARALI DUBLEKS DAİRE Satılık
BEYLİKDÜZÜ METROBÜSE ÇOK YAKIN 2+1 TEMİZ SATILIK DAİRE (Kod:532) Satılık

Yakuplu Merkez, Beylikdüzü, İstanbul

KÜÇÜKÇEKMECE E-5'E ÇOK YAKIN 2+1 EŞYALI SATILIK DAİRE (ID:712) Satılık

Yeşilova, Küçükçekmece, İstanbul

K.ÇEKMECE'DE GÖL ve DENİZ MANZARALI 2+1 SIFIR KİRALIK DAİRE Kiralık

Fatih, Küçükçekmece, İstanbul

K.ÇEKMECE'DE GÖL VE DENİZ MANZARALI 3+1 SIFIR DAİRE (ID:709) Satılık

Fatih, Küçükçekmece, İstanbul

K.ÇEKMECE'DE GÖL VE DENİZ MANZARALI 2+1 SIFIR KİRALIK DAİRE Kiralık

Fatih, Küçükçekmece, İstanbul

AVCILAR CİHANGİR MAHALLESİNDE 2+1 85 m² SATILIK DAİRE (ID:520) Satılık
KÜÇÜKÇEKMECE'DE İŞYERİNE ve BEKÂRA UYGUN 1+1 MÜSTAKİL KİRALIK Kiralık
KÜÇÜKÇEKMECE SULTAN MURAT'DA BAKIMLI 2+1 ORTA KAT SATILIK DAİRE Satılık

Sultan Murat, Küçükçekmece, İstanbul

Ofis İle İletişime Geçin