Altın Emlak İstanbul Bahçeşehir Ispartakule Evleri  Temsilciliği

HAKKIMIZDA


BÖLGEMİZ

Türkiye
'nin en önemli, dünyada da sayılı uydu kent projelerinden biri olan Bahçeşehir, 1996 yılında Birleşmiş Milletler Habitat II Konferansı çerçevesinde; "Kurumsal Uygulamalar ve Projeler" ödülüne, 1997 yılında, Kanada'da "Yeni Kentsel Yerleşim Anlayışı" ödülüne, Mayıs 2000 tarihinde de The American Institute of Architecsts Avrupa Konseyi Çevre Komisyonu tarafından verilen "Kentsel Düzenleme" ödülüne layık görülmüştür.
Başakşehir; Küçükçekmece Gölü'nün kuzeybatısında yer alan, TOKİ tarafından, toplu konut emlak projeleri çerçevesinde yapılaşmaya açılmış ve planlı bir şekilde büyüyerek örnek bir uydu kent halini almış, modern yerleşim ve çağdaş yaşamın öncüsü bir yerleşim ve ticaret merkezidir.
Türkiye'nin ilk ve en büyük yeniden yapılanma alanı bu kompleks içinde yer almaktadır. 300 bin metrekarelik rekreasyon alanı içinde 26.000 m2'lik suni göletin yer aldığı komplekste, çeşitli restaurantlar, dershaneler, atlı spor klübü, golf kulübü gibi tesisler ve PrestijMall gibi alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Başakşehir'de nüfus 60.000'i aşmaktadır.

Kazım TÜRKAY  - ALTIN EMLAK BAŞAKŞEHİR ISPARTAKULE EVLERİ  TEMSİLCİSİ

1973 yılında Trabzon'da doğdum. Evli ve üç çocuk babasıyım. Uzun yıllardır  Gayrimenkul ve İnşaat sektöründe hizmet vermekteyim. Gerek öğrenim hayatım gerekse ticaret hayatım boyunca emlakın insan hayatının en önemli unsuru, emlak ticaretinin en karlı meslek dalı olduğunu ancak bu sektörde hizmet vermenin mutlaka profesyonel bir çizgiyi ve altyapıyı zaruri kıldığını gözlemledim. Bu nedenle, uzmanlığı kamu kuruluşlarınca da tescilli, ilişkilerin hem disiplinli hem de sıcak bir aile yapısı içinde sürdürüldüğü ALTIN EMLAK Ailesi'ne dahil oldum ve ALTIN EMLAK BAŞAKŞEHİR Ispartakule Evleri  Temsilciliği'ni açtım. Ofisimiz Başakşehir'in en işlek noktası olan Ispartakule evleri girişinde Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi’ n de her türlü talebiniz için hizmetinizdedir.