KELEŞ CENTER AİRPORT PROJESİ

Fütüristik bir mimari, eşsiz lokasyon ve kusursuz işçiliğin İstanbul’un kalbinde buluştuğu yeni bir yaşam merkezi kuruluyor.

“Keleş Center Airport” ! Dairenizin ya da ofisinizin kapısını dünyaya açmaya ne dersiniz?
30 yıllık tecrübesi ile Türkiye’nin en büyük inşaat firmalarından olan Keleş İnşaat, yeni projesi Keleş Center Airport’u sunar...
Florya ile Sefaköy’ü birleştiren lokasyonda konumlanan Keleş Center Airport, 21 bin 300 metrekare arsa üzerinde yükseliyor.

Toplam 3 blok; 220 ofis, 498 rezidans ve 52 adet açık AVM usulü cadde mağazasından oluşan karma proje, Avrupa yakasının E5’e sıfır konumlu en büyük arazilerinden bir tanesidir.2 cephesinden de peyzaj ve kanal manzarasına sahip dairelerin yanısıra havalimanına hakim manzaralı daireler de projede yer alıyor. Projede 64 ile 260 m2 arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler bulunuyor.

Şehrin en prestijli noktalarından birinde, göz dolduran mimarisi, özel iç avlu alanı ve 1700 m2’lik sosyal yaşam üniteleri(fitness, sauna, hamam, buhar odası, yüzme havuzu, masaj salonu, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları vb) ile ayrıcalıklı bir yaşam sunan proje, bölgenin ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlanıyor.

Residence, ofis, mağaza olarak üç farklı üniteden oluşan dev yapı, bu ayrıcalığı sayesinde evinizden uzaklaşmadan ihtiyacınız olan her şeye (restaurant, cafe, banka, kuaför, coffee shop, market vb) bir adımda ulaşabilmenizi sağlayacak şekilde tasarlanıyor.
İstanbul’un en işlek lokasyonu Atatürk Havalimanı’nın tam karşısında yer alan bu özel proje ile hiçbir yer size uzak kalmayacak!

Altın AKS olarak nitelendirilen bölgede,

• Dünya Ticaret Merkezi ile CNR Expo Fuarı gibi iş dünyasının önemli merkezlerine 500 metre,
• Bakırköy Adliyesi'ne sadece 2,5 km ,
• Aqua Florya, Airport, Metroport, Starcity, 212, Mall of Istanbul, APlus, Armoni Park AVM’si,
• Arel, Kültür, Aydın, Kemerburgaz, Sebahattin Zaim ve Kadir Has üniversitesi,
• Medicana, Metropol, Acıbadem hastaneleri bulunuyor.

İstanbul’un önde gelen ticari merkezleriyle de aynı bölgede yer alan proje; öğrenciler, genç profesyoneller ve çocuklu aileler gibi geniş bir kitleye hitap ediyor.

Tanıtım Videosunu izlemek için :

https://youtu.be/ZqC-tPEuJNY

Proje Hakkında Size Bilgi Vermemizi İstermisiniz?


GALERİ

Ayrıntılı bilgi almak için size en yakın ofisimize başvurabilir, ya da bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ofislerimiz
')