FORTİS SİNANLI KADIKÖY PROJESİ


Türkiye’nin en iyi yatırım alanı olarak nitelendirilen 1.350.000 m2’lik dönüşüm adası Kadıköy Fikirtepe’deki, Bağdat caddesine 5dk, Marmara denizine 819 adım, Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu stadyumunun hemen yanıbaşında, Kalamış marinaya 6dk uzaklıkta, çarpık kentleşmenin ortasındaki 22 adet kentsel dönüşüm projesinin çok dışında köprü yoluna sıfır konumdaki tek proje olan Fortis Sinanlı Kadıköy;

Toplam 5 kule ve 1 ofis bloktan oluşmaktadır. 1005 daire, 75 adet ticari alanı olan Fortis Sinanlı, Anadolu yakasının en lüks projesidir.

Projede 4.000 m2 açık avluda yürüyüş parkurları, çocuk oyun alanları, spor sahaları bulunmaktadır.

Kat bahçeleri olan özel dairelerin ve dublex dairelerin bulunduğu proje, lokasyonu sayesinde ulaşım araçlarına en yakın konumda, Fikirtepe Metrobüs istasyonunun tam önündedir.

Metrobüs, metro, marmaray ve Avrasya Tüneli’ne yakınlığı, projenin en büyük avantajlarından biridir.

Anadolu yakasının Taksim’i olarak projelendirilen Prestij Caddesi, projemize 1 dakikadır. Finiküler, tramvay sistemleri ile oldukça canlı ve prestijli bir cadde olacaktır. -4 katlı otopark alanlarında her dairenin kendisine ait özel otopark alanı bulunmaktadır.

Yaşam


Karma yaşam konseptinin getirdiği avantajlarla birlikte mutlu, sıcak bir aile hayatının hemen altında, profesyonel iş hayatınızın prestijli ofisleri ve kendinize ait zamanlarda hem hobilerinizi geliştirebileceğiniz, hem sosyalleşebileceğiniz, hem de hayatınızı daha mutlu kılacak tüm fonksiyonlar bir arada…

Ödüllü bir projeden yer almak size hem yeni bir yaşam konforu sunuyor, hem iyi bir yatırım yapmanın avantajlarıyla hep bir adım öne çıkartıyor. Fortis Sinanlı’da yaşam, alışkanlıklarınızı ve hayatınızdaki beklentileri bir üst sınıra taşıyacak.

Konut

Birbirinden farklı tiplerde, ihtiyacınıza cevap verebilecek büyüklüklerde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+1 dublex daireler sizler için tasarlandı.
Geniş pencereler ile aydınlık evler, eşsiz İstanbul manzarası, yüksek tavanlar, birinci ınıf kalite malzemeler evlerinizin standartlarını oluşturuyor. Mutlu aile hayatları için en ince detayına kadar herşey düşünüldü.

Konum


Şehrin dinamik hayatında ulaşım en önemli sorun günümüzde…Fortis Sinanlı’da yaşamanın avantajlarından biri de ana arterlerin ortasında yer alan konumu dolayısıyla hayatın tam merkezinde olması. Fortis Sinanlı’da yaşayanlar için artık İstanbul küçülüyor.

Ticari Alan


Karma yaşam konseptinin en iyi bileşkesi olan Fortis Sinanlı, profesyonel iş hayatınızın tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek elit ofislerde yerinizi almanızı sağlıyor. Ödüllü karma yaşam projesi Fortis Sinanlı ’da ofis sahibi olmak hem iyi bir yatırım, hem saygın bir iş yaşamının anahtarını sizlere sunuyor.

Sosyal Aktivite

Fortis Sinanlı’da yaşam artık hem keyifli, hem dinamik, hem çok eğlenceli… Açık ve kapalı yüzme havuzlarında hem eğlenebilir, hem kondisyonunuz için egzersiz yapabilirsiniz.

Spor merkezinde daha zinde bir hayatı yaşarken, seçkin cafelerde derin sohbetlere dalabilirsiniz. Cadde mağazaları, artık alışverişin ekseninde Fortis Sinanlı’yı merkeze yerleştiriyor.

Zevkinize cevap verebilen tüm kaliteli mağazalar birkaç adım kadar yakın size. Gurme lokantalar sizlere en lezzetli yeni tadları sunarken hayatın merkezinde olduğunuzu her an hissedeceksiniz.

Standartlar

Fortis Sinanlı’da yaşam, alışkanlıklarınızı ve hayatınızdaki beklentileri bir üst sınıra taşıyacak. Seçkin bir hayatın tüm gereksinimleri evinizin standartları arasında, elinizin altında.

Akıllı ev sistemleri ile hayatınız çok daha pratik. Güvenliğinizin en üst düzeyde tutulduğu sistemler ile huzurlu bir yaşamın kapılarını sizlere açıyoruz. ‘Concierge’ hizmeti her an yardımıza hazır. Rahat ve geniş otoparkınız, vip hizmetleri ile hayatınızı kolaylaştıracak tüm detaylar artık vazgeçilmez standardınız.

Lokasyon
Fikirtepe-Kadıköy / İSTANBUL

Arsa Alanı
1.350.000 m2

Blok Adeti
5 Blok + 1 Ofis Blok

Daire Adeti
1005 Daire + 75 Ticari Alan

Daire Tipleri
1+0 / 1+1 / 2+1 / 3+1 / 4+1 Çatı ve Bahçe Dublex

Açık Alan
4000 m2

Proje Başlangıç Tarihi
01 Kasım 2016

Proje Bitiş Tarihi
01 Kasım 2018

proje Teslim Tarihi
01 Mart 2019


Detaylı bilgi için ALTIN EMLAK Sarıyer Zekeriyaköy Temsilciliği’ni aramanız yeterlidir!

ALTIN EMLAK Sarıyer Zekeriyaköy Temsilciliği
Adres :  Zekeriyaköy Mahallesi 3. Cadde Gümüşçüler Sok. No: 3 Dr: 5 
Zekeriyaköy - Sarıyer /İstanbul
Tel      :  0212 202 93 90
URL    :  www.altinemlak.com.tr/sariyerzekeriyakoy

Proje Hakkında Size Bilgi Vermemizi İstermisiniz?


GALERİ

Ayrıntılı bilgi almak için size en yakın ofisimize başvurabilir, ya da bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ofislerimiz
')